Producent wiązarów dachowych Warszawa Łódź

Wysoka jakość naszym priorytetem

Wiązary i więźby dachowe - Warszawa Łódź - producent wiązarów dachowych

Producent wiązarów dachowych

Rozpoczynając działalność w branży wiązarów dachowych rozpoczęliśmy z ogromnym potencjałem, dużą wiedzą na temat prefabrykowanych więźb dachowych i ich przygotowania do montażu. Możemy również poszczycić się bazą kontaktów, które pozwalają rozwijać firmę dynamicznie i korzystać tylko z najlepszych jakościowo rozwiązań dostępnych na rynku. Oferujemy produkcję i sprzedaż wiązarów dachowych na terenie całej Polski. Dlatego też niezależnie od tego gdzie planujesz budowę swojego domu, skontaktuj się z nami i zapytaj o indywidualną wycenę. Każdemu klientowi zapewniamy indywidualne podejście i pełny profesjonalizm.

Specjaliści

Specjaliści z naszej firmy to nie tylko znakomici fachowcy, którzy wykonują swoją pracę na najwyższym poziomie. To także osoby posiadające ogromną wiedzę na temat budownictwa, bezpieczeństwa w budownictwie, dachów, wiązarów dachowych, ich produkcji i montażu. Jako producentów wiązarów dachowych służyć fachowym doradztwem przy wyborze konkretnych rozwiązań. Dzięki temu nasi klienci zawsze mają pewność, że dostarczane im rozwiązania i projektowane dla nich wiązary dachowe są idealnie skrojone na miarę ich potrzeb.

Bezpośredni

KONTAKT

We współczesnym świecie mamy do czynienia z ogromnym poziomem automatyzacji wielu czynności. Stopniowo dochodzi do tego nawet w sektorze obsługi klienta. I choć daje to złudzenie oszczędności czasu to jednak zupełnie eliminuje czynnik ludzki i nie uwzględnia indywidualnych potrzeb czy wątpliwości klienta. Dla nas rozmowa z kontrahentami jest niebywale ważna. To właśnie wtedy możemy dowiedzieć się jakie są ich potrzeby i wymagania a także doradzić i podpowiedzieć. Dodatkowo na korzyść naszej firmy działa to, że nie jesteśmy firmą sieciową, która w skali kraju obsługuje setki klientów jednocześnie. Dlaczego to atut? Ponieważ, jako producent wiązarów dachowych możemy bardziej skupić się na naszych klientach i zapewnić im naszą pełną uwagę, wiedzę i doświadczenie. Są to kwestie absolutnie nie niemożliwe do przecenienia.

Wykonywane przez nas realizacje obejmują poszczególne, kolejne etapy powstawania konstrukcji dachowej na bazie wiązarów:

Wiązary dachowe Warszawa Łodź
Projekt
Skontaktuj się z nami w celu wykonania projektu. W załączonym formularzu uzupełnij podstawowe dane a nasz zespół projektowy zaplanuje konstrukcję w oparciu o specjalistyczne oprogramowanie dostarczane przez MiTek Industries Polska uwzględniający wszystkie aktualizacje w Normach oraz Prawie Budowlanym. Ponadto rozwiązanie to umożliwia najbardziej precyzyjne zaprojektowanie oraz wykonanie wszystkich elementów wiązarów.
Dlaczego współpracujemy z MiTek Industries?
MiTek Industries Jest międzynarodową firmą o wieloletnim doświadczeniu na niemal wszystkich kontynentach. Firma powstała w połowie ubiegłego wieku i od tamtego czasu osiągnęła status lidera w zakresie prefabrykacji konstrukcji z litego drewna łączonych płytkami kolczastymi. MiTek to przede wszystkim technologia i rozwiązania, które pozwalają na tworzenia najlepszych jakościowo i najbardziej wytrzymałych konstrukcji z litego drewna. Aby zapewnić wszystkim klientom najwyższy poziom świadczonych usług zintegrowany system MiTek obejmuje takie składniki jak:
●    łączniki do drewna (płytki kolczaste i okucia ciesielskie),
●    specjalistyczne oprogramowanie,
●    maszyny (przede wszystkim piły oraz prasy).
Więźby dachowe Warszawa Łódź
Wiązary Warszawa Łódź

Od 40 lat MiTek może poszczycić się również obecnością na starym kontynencie. Natomiast w Polsce MiTek Industries swoją działalność rozpoczął w 2001 roku. Firma ze swoją technologią stara się dotrzeć wszędzie tam gdzie konstrukcje dachowe z litego drewna znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym oraz na obiektach o dużych rozpiętościach. W swoich działaniach MiTek Industries poszukuje firm partnerskich, które będą reprezentować ich technologię oraz stanowić wsparcie w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań w zakresie produkcji i montażu produktu, jakim są prefabrykowane więźby dachowe z litego drewna. Na Polskim rynku firma NOVA SYSTEM SP. z o.o. jest jednym z kluczowych partnerów MiTek Industries wykorzystujących w swojej pracy niezawodną technologię MiTek.

Zachęcamy do nawiązania kontaktu z firmą NOVA SYSTEM SP. z o.o. - Producent wiązarów, która zapewni profesjonalne doradztwo i najwyższy poziom świadczonych usług.